10:04 24 اکتبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 63

مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما تلویزیون ایران از ترکیب و ساختار جدید برنامه 90 در سال 1398 خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه 3 سیما تلویزیون ایران، درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک برهه زمانی برنامه های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صدا و سیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

وی افزود: ورزش مخاطبان بی شماری در کشور دارد و ارتقا شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار با اهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه 3 در ادامه درباره برنامه نود اظهار کرد: برنامه نود در سال 98 با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه ها فقط مختص برنامه های کم مخاطب نیست و برنامه های پر مخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه 3 ادامه داد: عادل فردوسی پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می تواند در سمت‌های جدی تر و با دست باز تر به تکثیر برنامه های تخصصی ورزشی بپردازد بطوریکه ما بتوانیم برنامه های پر مخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

گفتنی است که گزارشاتی درباره پیشنهاد پست قائم مقامی شبکه ورزش به عادل فردوسی‌پور منتشر شده است که این مجری پرطرفدار برنامه 90 در واکنش به این پیشنهاد گفت: با توجه به انتشار برخی از خبرها به اطلاع می‌رسانم که اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم‌مقامی شبکه ورزش را رد کرده‌ام.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک