18:38 16 ژوئیه 2019
آیا حقوق کارمندان در ایران افزایش خواهد یافت

آیا حقوق کارمندان در ایران افزایش خواهد یافت

© AFP 2019 / BEHROUZ MEHRI
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران احتمالات افزایش حقوق کارگران و کارمندان در بودجه سال آینده ایران را اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم؛ کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به افزایش حقوق کارگران و کارمندان در بودجه سال آینده، گفت: یک نظر براین است که حقوق‌ها در سال آینده به طور کلی 20 درصد افزایش پیدا کند و نظر دیگر این است که حقوق‌ها در سال آینده به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: البته باید دید دولت در بودجه سال آینده چه مکانیزمی برای افزایش حقوق‌ها در نظر گرفته تا بر اساس آن در مجلس تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم تهران در مجلس، کارمندان و بازنشستگان نگران میزان افزایش حقوق خود نباشند، افزود: نمایندگان مجلس حافظ منافع کارگران و کارمندان هستند و در بودجه سال آینده درباره این موضوع بهترین تصمیمات را اتخاذ خواهند کرد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران با تاکید براینکه باید در بودجه سال آینده حقوق و دستمزدها به گونه‌ای افزایش پیدا کند که کفاف زندگی کارگران را بدهد، تصریح کرد:قطعاً در این زمینه جلساتی با خواهیم داشت تا بهترین تصمیمات برای این قشر زحمت‌کش اتخاذ شود.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک