05:30 21 مارس 2019
هشدار ستاد کل نیروهای مسلح ایران به اقدامات ضد امنیتی دشمن

هشدار ستاد کل نیروهای مسلح ایران به اقدامات ضد امنیتی دشمن

© AP Photo / Ebrahim Noroozi
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 61

سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اقدامات جاسوسی و اطلاعاتی دشمن به خصوص در فعالیت های ضد امنیتی بیان داشت: در زمینه جنگ نرم، کشور با تهاجم سنگینی مواجه است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سردار سرلشکر پاسدار محمد‌ باقری روز پنج شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه نیروی انتظامی در کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: در زمینه جنگ نرم کشور با تهاجم سنگینی مواجه است و هرچه که دشمن در تهاجمات نظامی سخت احساس می‌کند بی‌نتیجه باشد و به‌ صرفه نیست و تلفات را نمی‌تواند بپذیرد, در اقدامات جاسوسی و اطلاعاتی یعنی فعالیت‌های نیمه سخت ضدامنیتی قرار داده است.
سرلشکر باقری افزود: در زمینه تجهیزات تخصصی پلیسی اقدامات مناسبی انجام شده و تحقیقات تا حد زیادی نتیجه داده و تولید انبوه شده و در اختیار قرار گرفته ‌و در بخش‌های مرزبانی نیز تجهیزات نظامی و سلاح‌های نیمه‌سنگین، دقیق و اطلاعاتی برای رصد مرزهای کشور در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته و در حال استفاده است.
این مقام خاطر نشان کرد: رشد خوبی در نیروی انتظامی دیده می‌شود و نیروها مشغول هستند و نسبت به گذشته پیشرفت‌های مناسبی حاصل شده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک