12:20 26 آوریل 2019
کنایه احمدی نژاد به دستگاه های امنیتی ایران

کنایه احمدی نژاد به دستگاه های امنیتی ایران

© Sputnik / Sergey Guneev
ایران
دریافت لینک کوتاه
22816

رئیس جمهور پیشین ایران با انتشار پیامی درباره حادثه تروریستی اهواز، ضمن تسلیت به بازماندگان، گریزی هم به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی زد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور پیشین ایران با پیامی که در نیمه های شب منتشر کرد، ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه، اعلام کرد: غفلت غیرمسئولانه دستگاه‌ها و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در شناسایی و پیگیری به‌هنگام عوامل به‌وجودآورنده این فاجعه، نابخشودنی است و مسئولان ذیربط باید در قبال کوتاهی‌های خود پاسخگو باشند.

محمود احمدی‌نژاد، چندی قبل نیز به رئیس سازمان اطلاعات سپاه تاخت و در پیامی ویدئویی گفت: «این آقای طائب که شده رئیس سازمان اطلاعات سپاه، من به عنوان رئیس جمهور با او مخالف بودم. گفتم که ایشان تعادل ندارد. همه می‌دانند.»
این در حالی است که طی سال های گذشته و در دروان ریاست جمهوری وی حوادث مشابهی رخ داده است اما در آن زمان، هیچکس از مقامات درهیچ پیامی به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ایران حمله نکرد و بالعکس با تاکید بر انسجام ملی و اقتدار نیروهای مسلح و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی صرفا خواستار شناسایی و برخورد با عوامل این حوادث شدند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک