01:24 19 مارس 2019
علت تهدید روحانی به مرگ چه بود؟

علت تهدید روحانی به مرگ چه بود؟

© AFP 2018 / Atta Kenare
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 515

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران درباره علت تهدید شدنش به مرگ را توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در پاسخ به پرسش های نمایندگان در صحن مجلس بر انسجام و وحدت و اعتدال در کشور تاکید کرد و گفت: چه شد عده ای جرات کردند رییس جمهور کشور را تهدید به مرگ کنند؟ چون حس کردند بین ما و شما فاصله است.

او در ادامه افزود که پاسخگو بودن را بالاترین نقطه قوت مسئولان نظام می داند و هیچ کس فکر نکند که پاسخگو بودن یک نقطه ضعف است. همه باید به بهترین کلام و بهترین سخن و بهترین جملات نسبت به هم صحبت کنیم. این روز را روز مبارکی برای دموکراسی، کشور و مردم سالاری دینی می بینم. همه مسئولان باید در چارچوب وظایف خود و قانون پاسخگو باشند. در چارچوب آنچه که قانون مقرر کرده است. هیچکس از مردم شریف ایران و دوستان ما در جهان یا دشمنان فکر نکنند امروز آغاز شکافی بین دولت و مجلس است. این تصور کاملا اشتباه است. مجلس و دولت بار بزرگی بر دوش دارند که با همکاری یکدیگر باید به مقصد برسانند.

وی خاطرنشان کرد: سوال نمایندگان محترم علی القاعده باید از دولت دوازدهم باشد و نه یازدهم ولی لحن سوالات دولت یازدهم و دوازدهم است. از نظر من هم ایرادی ندارد با اینکه دولت دوازدهم دو شخصیت حقوقی هستند. همواره در دولت یازدهم و دوازدهم تلاش من این بود که بین دولت و مجلس یک ارتباط نزدیک و برادرانه باشد و به نظر من این چنین بوده است.

مرتبط:

حرف هایی که روحانی نزد
درخواست روحانی از مکرون برای حفظ برجام
حسن روحانی برای دفاع از وزیر اقتصاد حاضر نمی‌شود
روحانی، ششم شهریور به مجلس خواهم آمد
هدف به استعفا رساندن روحانی است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک