06:14 21 سپتامبر 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 40

داور ایرانی مسابقه بلژیک و انگلیس را داوری خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، گروه داوران به ریاست علیرضا فغانی داور ایرانی بازی بر سر جای سوم در مسابقات جام جهانی 2018 بین تیم های بلژیک و انگلیس را داوری خواهد کرد.

این خبر در صفحه فیفا در توییتر گزارش شده است.

بازی تیم بلژیک و انگلیس روز شنبه 14 ژوئیه در ساعت 17.00 به وقت مسکو در سن پیترزبورگ برگزار خواهد شد.

شایان ذکراست که داوران رضا سخندان و محمدرضا  منصوری داوران ایرانی به فغانی کمک خواهند کرد.  داور چهارم ملنگ دیدهیو و دستیار رزرو جبریئل کامار از سنگال خواهند بود.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلفن همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به آسانی ورزشگاه های مسکو را پیدا کنید. در این چارچوب، راهنمای یافتن دو ورزشگاه "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون اجاره دوچرخه در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

گفتنی است، "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک