03:24 24 مارس 2019
حضور دوباره کارشناس جنجالی یزدی در تلویزیون +ویدئو

حضور دوباره کارشناس جنجالی یزدی در تلویزیون +ویدئو

© Sputnik /
ایران
دریافت لینک کوتاه
3146

کارشناسی یزدی که اخیرا حواشی زیادی را با خود در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت، بار دیگر به تلویزیون آمد.

به گزارش اسپوتنیک، کارشناسی یزدی که خانمها را به شستن پای همسر خود در تشت سفارش کرده بود، بار دیگر به همراه همسر خود به تلویزیون آمد و مهمان برنامه دیگری شد. او در این گفتگو عنوان کرد که در مورد او شیطنت رسانه‌ای صورت گرفته بود و فقط ۳ دقیه از ۴۵ دقیقه مصاحبه او در تلویزیون، در شبکه های اجتماعی پخش شد.

در ادامه این گفتگو همسر کارشناس یزدی، مردان را به صبر در مقابل عصبانیت زنان سفارش کرد و عنوان کرد که اگر همسر شما در عصبانیت صحبتی مبنی بر اینکه شما از او دور شوید، کرد و ابراز کرد که کنارش نباشید منظور او کاملاً برعکس است و به او توجه کنید تا ناراحتی او برطرف شود.


همچنین در انتهای برنامه مستندی از این زوج پخش شد که آقای همسر خانم کارشناس یزدی، کفش های خانم خود را در جلوی پای او جفت کرد. کاربران معتقدند که این حرکت به دلیل حواشی منفی ای بود که در شبکه‌های اجتماعی براه افتاده بود.

عده ای دیگر از کاربران معتقدند که احترام متقابل، عشق بین زوجین را محکم میکند و نحوه ابراز آن بستگی به زوجین دارد. کاربران بسیاری معتقدند که حالا تعادل بین آنها برقرار شده است و عشق بین آنها مشخص گردیده است. کاربران از تلویزیون درخواست کردند که به جای این دسته از کارشناسان، از روانشناسانی دعوت کنند که در زمینه خانواده کار کرده اند.

مرتبط:

واکنش های گسترده کاربران شبکه های اجتماعی به سخنان کارشناس یزدی + ویدئو،عکس
توصیه کارشناس زن در برنامه زنده: پاهای همسران خود را بشوئید و ببوسید +ویدئو
پاهای زیبایی که شما را شوکه خواهند کرد +ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک