19:59 11 دسامبر 2018
کی روش جان سالم به در برد

کی روش: آرزو داشتم با تیم ملی روسیه همگروه شویم

© AP Photo / Victor R. Caivano
ایران
دریافت لینک کوتاه
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
0 40

امروز جمعه دهم آذر 1396 از ساعت 18:30 در قلب مسکو قرعه کشی بزرگترین رویداد ورزشی جهان برگزار شد و تیم های حاضر در این رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه حریفان خود را شناختند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ورزش سه؛  کارلوس کی روش در حاشیه مراسم قرعه کشی در رابطه با قرعه ایران صحبت کرد. او درباره قرعه سخت ایران گفت: تیم ما به غیر از بازی آخر در مرحله انتخابی گل نخورد و این خیلی مهم بود که تیم ملی ایران باخت هم نداشت. کاملا طبیعی است که باید بگویم اکنون با تیم های سخت دنیا در یک گروه افتادیم. به غیر از پرتغال و اسپانیا، مراکش هم تیم سختی خواهد بود اما در مجموع باید ببینیم چه می شود و چگونه می توانیم در این دیدارها حضور پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: ما بازیکن های فوق العاده ای داریم که تعهد بالایی دارند و به همین دلیل ما تلاش می کنیم تا بازی های خوبی به اجرا برسانیم و بتوانیم به نتیجه مورد نظرمان برسیم. نباید فراموش کنیم که ما دومین تیمی بودیم که به جام جهانی صعود کردیم.

نظر کی روش برای همگروه شدن با یکی از تیم های حاضر گفت: مسلما من نمی خواستم مقابل تیم هایی بازی کنیم که سخت هستند. در حقیقت آرزوی من این بود که روبروی تیم ملی روسیه قرار بگیریم و با این تیم بازی کنیم که این اتفاق نیفتاد. اما اکنون باید مقابل اسپانیا و روسیه بازی کنیم پرتغال که کشور خودم هست و می دانم تیم قدرتمندی است و اسپانیا نیز از جمله بهترین تیم های دنیاست.

او در رابطه با شانس ایران برای صعود گفت: ما شانس خوبی داریم تا بتوانیم از گروه مان صعود کنیم. ما در هر بازی می خواهیم برای مردم و ملت ایران ایجاد خوشحالی کنیم. در هر بازی می خواهیم عزت فوتبال ایران را ارتقا دهیم و احترام را برای فوتبال ایران بیاوریم و به همین دلیل با نهایت قدرت و تعهد به میدان می رویم.

 

 

موضوع:
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک