02:24 26 آوریل 2019
تجاوز و قتل فجیع پسربچه 2ساله ایرانی توسط ناپدری

تجاوز و قتل فجیع پسربچه 2ساله ایرانی توسط ناپدری

© Fotolia / Borna_Mir
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 18

پسر بچه 2ساله در شهر رشت ایران رشت توسط ناپدری اش مورد تجاوز قرار گرفته و سپس به قتل رسید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود که حالا با عنوان قاتل اهورا شناخته می شود.
ناپدری اهورا، در روز حادثه، به اهورا تجاوز می کند. وقتی اهورا از درد و وحشت فریاد می کشد، ناپدری اهورا سر کودک 2 ساله را به دیوار می کوبد و قتل اهورا را رقم می زند.
به گفته همسایگان این خانواده، آن‌ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می‌روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی‌آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند.
کمی بعد آن‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه شده و کودک غرق در خون به بیمارستان منتقل می‌شود. بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی شدید به یکی از بیمارستان‌های رشت، موضوع به‌عنوان کودک‌آزاری به مسئولین ابلاغ می‌شود. کمی بعد خبر می‌رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب‌های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست‌داده است.
روابط عمومی دادگستری گیلان هم در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تایید این موضوع، اعلام کرد که دادستان رشت جزییات بیشتر این موضوع را سه شنبه 25 مهرماه اعلام خواهد کرد. همچنین گفته می شود پیکر این کودک معصوم برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل خواهد شد.

 

 

مرتبط:

دختری هفده ساله در لندن طی یک ساعت سه بار مورد تجاوز جنسی قرار گرفت
تجاوز کلاه آبی ها به دختران هائیتی
تجاوز به کودکان در ارتش استرالیا
تجاوز یک پزشک به 118 بیمار
تجاوز به دختری در پاکستان طبق حکم شورای محلی
سالانه در هند به 40 هزار زن تجاوز می شود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک