13:09 24 ژانویه 2018
  سردار آزمون بهترین بازیکن جوان سال آسیا

  آزمون بهترین بازیکن جوان سال آسیا

  © Sputnik/ Sergey Pivovarov
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 40

  تارنمای ورزشی «آوتساید آو د بوت» ، مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف روسیه را به عنوان بازیکن جوان سال 2016 آسیا برگزید.

  به گزارش اسپوتنیک، تارنمای ورزشی «آوتساید آو د بوت» در بخش «هفت ستاره» خودکه هر ساله بهترین بازیکنان جوان را در بخش آفریقا، آسیا، اروپا، آمریکای شمالی، اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و فوتبال بانوان به عنوان بازیکن برتر انتخاب می کند، سردار آزمون بازیکن 21 ساله ایرانی تیم روستوف روسیه را به عنوان بازیکن جوان سال 2016 قاره کهن برگزیده است.
  به نقل از ایرنا، این تارنمای انگلیسی افزود: 2016، سال هیجان برانگیزی برای پسر طلایی فوتبال ایران بود. او که برای یک دوره قرضی در تیم روستوف حضور یافته بود، در این تیم ماندنی شد. پس از آن، تیم روستوف با کسب مقام دوم این رقابت ها، دنیای فوتبال را حیرت زده کرد و برای نخستین بار در تاریخ خود به لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.
  این سایت در خصوص درخشش آزمون در لیگ برتر روسیه نوشت: آزمون بهترین بازی های خود را در پایان فصل 2015-2016 لیگ برتر روسیه انجام داد. این بازیکن 6 گل در 6 بازی به ثمر رساند که تیمش را به صدر برد تا با فشار کمتری به آرزوی قهرمانی خود برسد.
  اما این سال، آغاز داستان افسانه ای آزمون بود که به همراه تیمش راهی لیگ قهرمانان اروپا شد و به خوبی می دانست که کار سختی در پیش دارد.
  تیم روسی پیش از آنکه برای مقابله با تیم هلندی آژاکس آماده شود، با غول بلژیکی آندرلشت روبرو شد. اما دو گل آزمون در بازی های مقدماتی لیگ قهرمانان، تیم روستوف را راهی مرحله گروهی کرد تا شانه به شانه ستاره های اروپا بزنند.
  بازیکنان روستوف در لیگ قهرمانان اروپا توانستند سه امتیاز ارزشمند (با نتیجه 3 بر 2 که یکی از گل ها را آزمون زد) برابر بایرن مونیخ بدست آورند.

   

   

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک