16:21 23 ژوئیه 2018
نتایج اولیه انتخابات خبرگان رهبری ایران اعلام شد، رفسنجانی و روحانی پیشتاز هستند

اشرفی اصفهانی: یا آقای روحانی با بنده کنار می‌آید یا من با ایشان

© Sputnik / Somayeh Pasandide
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 02

حجت‌الاسلام محمد اشرفی اصفهانی با بیان اینکه هنوز تصمیم نهایی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری نگرفته‌ام، گفت: یا آقای روحانی با بنده کنار می‌آید یا من با ایشان.

به گزارش اسپوتنیک، حجت‌الاسلام محمد اشرفی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره خبر کاندیداتوری خود در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: من هنوز تصمیم جدی و نهایی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را نگرفته‌ام.

وی افزود: بنده در مراسم احمد عزیزی صحبتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری صورت دادم اما به طور قطعی اعلام نکرده‌ام که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می‌شوم.

اشرفی‌اصفهانی با تاکید بر اینکه برای کاندیداتوری در رقابت‌های ریاست جمهوری باید نخست مطمئن شوم «مشکلی» پیش نمی‌آید، گفت: آقای روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا خواهد شد و این قضیه را کمی مشکل می‌کند البته انتخابات هزینه مالی و امکانات همه‌جانبه نیاز دارد که باید بنده امکان فراهم آوردن آن را در خود ببینم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر به تصمیم قطعی برای کاندیداتوری در ماراتن سال 96 رسیدید، با آقای روحانی چه خواهید کرد، گفت: یا آقای روحانی با بنده کنار می‌آید یا من با ایشان اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام.

مرتبط:

تعویق لایحه جدید تحریم های آمریکا علیه ایران به خاطر انتخابات ریاست جمهوری
میزان تاثیر رفتارهای ترامپ بر انتخابات ایران چه قدر است؟
ضرغامی آماده انتخابات ریاست جمهوری ایران می شود
خبر نامزدی محسن هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری ایران تکذیب شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک