19:46 23 ژوئیه 2018
تزینات شهری به مناسبت نوروز در ایران

اکران نوروزي فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در آستانه يک ميليارد فروش

© Photo / Soheil Ghanbarzadeh
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 10

فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» درحالی به مرز یک میلیارد فروش نزدیک شده است که هنوز سینماها و سالنهای مناسبی در اختیار ندارد.

به گزارش اسپوتنيک به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا- فیاض هوشیار پارسیان مدیر دفتر پخش «سیمای مهر»- درباره وضعیت فروش فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» گفت: فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» در 11 روز اکران در سراسرکشور 980 میلیون تومان فروش داشته که بیش از 135 میلیون تومان آن فقط برای شب گذشته بوده است.

وی ادامه داد: برخی سینماداران معتقد بودند که فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» نسبت به فیلمهای دیگر اکران نوروزی فروش چندانی نخواهد داشت به همین ‌خاطر سانس‌های و سالنهای مناسبی در اختیار این فیلم قرار دادند؛ اما با مذاکرات که با این سینماداران داشتیم و استقبال گسترده مخاطبان از این فیلم، خوشبختانه چند روزی است که این فیلم شرایط نسبتاً خوبی دارد ولی هنوز هم سینما‌های ما نسبت به فیلمهای دیگر بسیار کم است.

هوشیار پارسیان با اشاره به همکاری‌های بسیار خوب بخش خصوصی با فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» تصریح کرد: سینماهای دولتی که به نظر باید حمایت‌های بیشتری از این فیلم داشته باشند، متأسفانه حمایت آن چنانی نداشته‌اند. ما تنها 17 سینما از سینما‌های حوزه هنری در سراسرکشور در اختیار داریم که این میزان نسبت به فیلمهای دیگر بسیار کم است. فیلم سینمایی«ماجرای نیمروز» پنج شنبه گذشته با اختلافی 100 میلیون تومانی از یکی از فیلمهای طنز اکران نوروز 96 پیشی گرفت.

وی درباره نحوه تبلیغات این فیلم سینمایی گفت: یکی از تبلیغاتی که بسیار به فروش فیلم «ماجرای نیمروز» کمک کرده است، تبلیغات دهان به دهان است به این صورت که افرادی که فیلم را مشاهده می‌کنند به خاطر این که از فیلم خوششان آمده است به افراد دیگر هم پیشنهاد می‌کنند که به تماشای این فیلم بنشینند.

 

 

مرتبط:

محبوبیت رقص رئیس جمهور تاجیکستان به مناسبت نوروز در فضای مجازی (ویدئو)
استقبال کاربران ایرانی از تبریک رسمی اینستاگرام به مناسبت عید نوروز (عکس)
برگزاری روز بین المللی نوروز در سازمان ملل متحد
عناوین فیلمهای متقاضی اکران در ایام نوروز
بازتاب کلیپ رقص اقوام ایرانی به مناسبت عید نوروز (ویدئو،عکس)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک