06:58 22 مارس 2018
  دکتر حسین امیرعبداللهیان

  امیرعبداللهیان: اگر هشدارهای به موقع مقام معظم رهبری نبود ایران طعم امنیت را نمی چشید

  © Sputnik/ Somayeh Pasandide
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 62

  مدیر کل امور بین‌الملل مجلس گفت: به برکت وجود مجاهدان و شهدا امنیت پایدار در کشور تحقق یافته و می‌توانیم امسال تولید ملی و اشتغال را مورد توجه قرار دهیم.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان- امیرعبداللهیان: "حسین امیرعبداللهیان" مدیر کل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: "امنیت پایدار" در کشور را مدیون هدایت‌ها و هشدارهای به موقع مقام معظم رهبری هستیم.

  وی با اشاره به امنیت بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران با وجود مسائل منطقه‌ای تصریح کرد: اگر اقدامات موثر و هشدارهای به موقع مقام معظم رهبری در کمک فوری به عراق، سوریه و لبنان در مبارزه با تروریسم نبود امروز طعم شیرین امنیت در کشور احساس نمی‌شد.

  امیرعبداللهیان تاکید کرد: سهم بزرگ شهدای مدافع حرم و مبارزه با تروریسم در این عرصه تاریخی و به یاد ماندنی نیز مایه افتخار مردم ایران و منطقه است.

  مدیر کل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی بیان داشت: به برکت وجود مجاهدان و این شهیدان عزیز است که امنیت پایدار در کشور تحقق یافته و امروز می‌توانیم تلاش در سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید ملی و اشتغال" را مورد توجه قرار دهیم.

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک