19:09 23 مارس 2018
  کارخانه تولید موشک های بالدار در ایران.

  سرلشکر صالحی: نمونه برتر اس 300 را ساختیم و می‌سازیم

  © AP Photo/
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 223

  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:امروز می‌بینیم که استکبار جهانی در یک گرداب گیر کرده است و این موجب فروپاشی آن‌ها خواهد شد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان- امیر سرلشکر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنج شنبه 19 اسفند ماه) در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دوره‌های بیست و ششم و دهم حرفه ای که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: ارتقای فکر شما بعنوان مدیریت‌های آینده هرچه با اندوخته و ذخیره بهتری باشد، می‌تواند آینده ما را با شکوه‌تر رقم بزند.

  فرمانده کل ارتش افزود: امروزه در جهانی زندگی می‌کنیم که کشورهایی با قدرت‌های پایین، متوسط و برتر در آن قرار دارند.

  وی تصریح کرد: شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی که در ابتدای انقلاب داده می‌شد، امروز تحقق پیدا کرده است.

  فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امروز داشتن قدرت پایین، متوسط و بالا به خودی خود استقلال بوجود نمی‌آورد، گفت: نیروی انسانی کارآمد و متدین مسئله مهمی است که با انقلاب بوجود امد، امروز مسئله اراده اعمال قدرت مهم است.

  سرلشکر صالحی افزود: آنهایی هم که به اصطلاح قدرت برتر هستند به جهت اینکه از آن مسیر اِعمال زور استفاده می‌کنند دچار چالش شده اند و امروز می‌بینیم که استکبار جهانی در یک گرداب گیر کرده است و این موجب فروپاشی آن‌ها خواهد شد، اما ما در سایه استقلال و هدایت‌های رهبری با آرمان خواهی و شناخت به سمت رشد و تعالی حرکت می‌کنیم.

  وی خطاب به دانشجویان گفت: وظیفه شما این است که ترفندهای نو دشمن را بشناسید و در صف اول بایستید و از انقلاب دفاع کنید.

  فرمانده کل ارتش گفت: امروز انگلیس خبیث که وارد منطقه شده است طراحی‌هایی می‌کند که ما به آن تهدیدات نوین می‌گوییم که شکل‌های تازه‌ای دارد، اما تهدید جدیدی نیست. در عراق سوریه و کشورهای شرقی ما که گرفتار این توطئه هستند جمهوری اسلامی به آن‌ها کمک فکری می‌کند.

  فرمانده کل ارتش ادامه داد: امروز در همه زمینه‌ها مانند ساخت تجهیزات وارد عمل شده ایم و خود آن‌ها را تولید می‌کنیم و شاید هم ادواتی، چون سامانه اس ۳۰۰ از خارج بخریم، اما نمونه برتر ان را ساختیم و می‌سازیم. در دریا هم عزت داریم و برنامه داریم به همه جهات دنیا برویم.

  سرلشکر صالحی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: بنده به جرات ادعا می‌کنم که این توان را داریم تا در کنار برادرانمان در همه نیروهای مسلح در برابر هر اندیشه تهدید آمیزی بایستیم.

  برچسب:
  تکنولوژی نظامی
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک