23:55 22 فوریه 2018
  Наркотики

  تردد قاچاقچیان مواد مخدر از غرب تهران

  Federal Drug Control Service of Russia
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 50

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران با تشریح آمار کشفیات مواد مخدر از رکورد زنی میزان کشفیات در غرب پایتخت خبر داد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار محسن خانچرلی با اشاره به آمار کشفیات مواد مخدر در غرب پایتخت اظهار داشت: با توجه به اینکه محورهای مواصلاتی غرب استان در مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر است، پلیس غرب استان تهران در سال جاری برنامه‌ریزی دقیقی برای رصد این محورها و ارتقاء اشراف اطلاعاتی بر فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر انجام داد که با توجه به این اقدامات، کشفیات مواد مخدر در غرب استان به حدی رسید که در تاریخ این منطقه بی‌نظیر بوده است.

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: به دنبال اقدامات انجام شده همکاران ما در این بخش، ماموران پلیس موفق شدند در 11 ماه نخست امسال نزدیک به 14 تن انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.

  وی گفت: مقایسه آمار کشفیات مواد مخدر امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل حاکی از افزایش 47 درصدی کشفیات داشته و این رشد کشفیات باعث شده تا فضای غرب استان تهران برای قاچاقچیان تا حد زیادی ناامن شود.

  خانچرلی با اشاره به کاهش کشف و انهدام آشپزخانه‌های تولید شیشه در غرب استان تهران خاطرنشان کرد: آمارهای به دست آمده از میزان انهدام آشپزخانه‌ها و کارگاه‌های تولید شیشه در این منطقه با کاهش چشمگیری همراه بوده و با توجه به اشراف اطلاعاتی پلیس در این بخش، قاچاقچیان و تولیدکنندگان شیشه به استان‌های مرزی متواری شده‌اند.

  مرتبط:

  سردار زاهدیان: تمامی نقاط مرزی ورود مواد مخدر به ایران شناسایی و کنترل می شود
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک