06:57 26 فوریه 2018
  مراسم تشیع پیکر آقای هاشمی رفسنجانی در تهران

  امام جمعه اهل سنت زاهدان: ما مردم با هر قوم و مذهبی خود را از یک پیکر می دانیم

  © Photo/ Soheil Ghanbarzadeh
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 41

  امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: اهل سنت، از رحلت هاشمی رفسنجانی ناراحت بوده و در عزاست چرا که ما همه مردم از هر قوم و مذهبی خود را از یک پیکر می دانیم.

  گروه سیاسی_ مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به فوت هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی از استوانه ها و پایه های بزرگ نظام و انقلاب بود و ضایعه درگذشت ایشان همه ما را عزا دار و غمدار کرده است.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از افکار نیوز- وی با بیان اینکه آقای هاشمی رفسنجانی علاوه بر آنکه برای همه ملت، اقوام و گروههای سیاسی شناخته شده بود، یک چهره بین المللی و مطرح در عرصه جهانی بوده، گفت: در مراسم تشییع جنازه این یار انقلاب علاوه بر اینجانب، اهل  سنت هم شرکت کردند و مردم از استان ما هم به تهران آمدند تا این یار انقلاب را تشییع کنند.

  امام جمعه اهل سنت زاهدان  تصریح کرد: رحلت هاشمی رفسنجانی برای همه مردم ایران غمناک بود و اهل سنت هم از زمان شنیدن این خبر، با ملت ایران ابراز همدردی کرده است.

  مولوی عبدالحمید با اشاره به تلاشهای دشمنان نظام برای ایجاد تنش و اختلاف بین مسئولین در مراسم تشییع هاشمی رفسنجانی افزود: ملت ایران از هر قوم و مذهبی از یک پیکر هستند و اگر دردی در جامعه ما بوجود آید همه از آن متاثر و متالم می شوند.

   

   

  مرتبط:

  تجلیل سردار پاکپور از خانواده شهدای وحدت سیستان و بلوچستان
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک