01:29 02 ژوئن 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 60

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: ای کاش آقای رئیس جمهور دغدغه حل مشکلات معیشتی مردم را داشت و یک نامه به وزرای اقتصادی خود می‌نوشت و می‌گفت مردم در وضعیت اقتصادی بدی قرار دارند.

 

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از تسنیم- حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با اشاره به نامه روز گذشته رئیس جمهور به وزرای کشور و دادگستری درباره لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، اظهار کرد: بنده از پیگیری رئیس جمهور درباره لغو سخنرانی آقای مطهری ممنونم اما ای کاش آقای رئیس جمهور دغدغه حل مشکلات معیشتی مردم را داشت و یک نامه به وزرای اقتصادی خود می‌نوشت و می‌گفت مردم در وضعیت اقتصادی بدی قرار دارند.

وی ادامه داد:  اگر وظیفه رئیس جمهور و نمایندگان مجلس دفاع از حق مردم است باید از حق مردم دفاع کنند، اینکه برای یک سخنرانی این همه پیگیری کنیم به نظرم با اخلاق انسانی به دور است که چرا نباید به فکر معشیت و مشکلات مردم باشیم.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات افزود: از رئیس جمهور خواهش می‌کنم با صدور نامه ای به وزاری اقتصادی از آنها بخواهد که تا پایان عمر دولت یازدهم در حوزه اقتصادی کمر همت را نسبت به رفع مشکلات مردم ببندند.

فومنی تاکید کرد: به عنوان دبیرکل یک حزب از رئیس جمهور درخواست می‌کنم که به جای نامه نگاری از و دفاع از حق و حقوق سخنرانی‌ها، مشکلات معیشتی مردم را  حل کند.

وی تصریح کرد: بنده ضمن احترامی که برای آقای مطهری قائل هستم،ایشان باید در مجلس به وظیفه نمایندگی خود عمل کند و عنوان نایب رئیس مجلس از حق مردم دفاع کند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات افزود: دفاع از یک جناح خاص و فرد با روح آزادی در کشور مغایرت دارد.

فومنی تاکید کرد: به عنوان فردی که به آقای روحانی رای داده است از او خواهش دارم که به جای حاشیه روی به مشکلات مردم رسیدگی کند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک