20:42 22 اکتبر 2017
  زلزله 5.5 ریشتری در نزدیکی سواحل ساموا در اقیانوس ارام

  خراسان شمالی طی شبانه روز گذشته شاهد سیل، زلزله و آتش سوزی بود

  © AFP 2017/ Olivier Morin
  ایران
  دریافت لینک کوتاه
  0 81 0 0

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌شمالی گفت: زلزله ۳.۹ ریشتری در ساعت ۲ و ۵۳ دقیقه بامداد پنج‌شنبه در بجنورد خسارتی در برنداشته است.

  خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از مهر- حسین عظیمی در گفتوگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی چهارشنبه‌شب و بامداد امروز پنج‌شنبه طوفان شدید، بسیاری از نقاط خراسان شمالی را فراگرفت که بالاترین میزان طوفان در منطقه جاجرم و سنخواست باقدرت ۱۰۸ کیلومتر در ساعت و چهارشنبه طوفانی باقدرت ۱۰۶ کیلومتر در ساعت در آشخانه رخ داده است.

  عظیمی بابیان اینکه با توجه به‌شدت طوفان پیش‌بینی می‌شود خسارت‌هایی رخ داده باشد، افزود: خسارت‌های احتمالی طوفان در استان در حال بررسی و جمع‌بندی است و هنوز میزان دقیق خسارت‌ها مشخص نشده است.

  وی همچنین از وقوع آتش‌سوزی در منطقه درکش از توابع شهرستان مانه و سملقان خبر داد و افزود: این آتش‌سوزی روز چهارشنبه رخ داده است  که به کمک نیروهای منابع طبیعی خاموش شد.

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌شمالی گفت: شب گذشته وقوع سیل در شهرستان راز و جرگلان اتفاق افتاد که به راه‌های روستایی و بین مزارع این شهرستان خسارت وارد کرده و میزان این خسارت در حال بررسی است.

  طی روز گذشته و امروز پنج‌شنبه در خراسان شمالی به‌طور هم‌زمان حوادثی چون زلزله، سیل، طوفان و آتش‌سوزی به وقوع پیوست.

  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک