16:30 23 فوریه 2019
۸ محور برفی مسدود شدند/ توصیه به رانندگان در جاده های برفی

۸ محور برفی مسدود شدند/ توصیه به رانندگان در جاده های برفی

© AFP 2018 / Tor Erik Schroder
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 30

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد ۸ محور مواصلاتی به دلیل برف و کولاک شدید خبر داد و گفت: تردد خودروها در محورهای برفگیر فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل مهر، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت:‌ در حال حاضر در محورهای مشهد به فریمان،‌ چناران، تربت حیدریه، مشهد — نیشابور و نیشابور — سبزوار در استان خراسان رضوی بارش برف جریان داد.

وی افزود: در محورهای طبس — ده‌محمد و طبس — دیهوک در استان خراسان جنوبی نیز بارش برف اعلام شده است.

رحمانی با اشاره به اینکه اکثر محورهای استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی دارای بارش هستند گفت: اکثر محورهای استان‌های زنجان و قزوین دارای یخ‌زدگی و تردد با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

وی افزود: گردنه‌های خونیک و ثمن‌چاهی در استان خراسان جنوبی دارای مه‌گرفتگی است؛ همچنین محور نهبندان — شهداد دارای گرد و خاک شدید است.

سرهنگ رحمانی به انسداد محورهای مواصلاتی کشور به دلیل برف و کولاک شدید اشاره کرد و افزود: آزادراه همدان — تهران، آزادراه قزوین — زنجان، قزوین — همدان، قزوین — رشت، شاهرود — توسکستان و آزادشهر — شاهرود مسدود هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور شمشک به دیزین و پونل به خلخال نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ رحمانی به رانندگان توصیه کرد:‌ برای تردد در محورهای برف‌خیز و کوهستانی تجهیزات ایمنی لازم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند چرا که پلیس از ادامه تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی جلوگیری خواهد کرد.

 

برچسب:
ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک