08:25 22 فوریه 2019
گفتگوی وزیران خارجه ایران و چین

ظریف از اجرای برجام می گوید

© Sputnik / Vladimir Astapkovich
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 02

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزیر امور خارجه گفت: برجام را طوری اجرا می‌کنیم که به‌نفع دوستداران و طرفداران ایران باشد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: با توجه به اینکه اولین فرصتی است که بنده بعد از تصمیم‌گیری مجلس و نامه مقام معظم رهبری به محضر شما نمایندگان حضور می‌یابم، از این فرصت استفاده می‌کنم و از مقام معظم رهبری برای نامه راهگشا و دستورالعمل‌هایی که حتماً نصب العین ما در دولت و دستگاه‌های اجرایی بوده، سپاسگزاری می‌کنم.

وی با بیان "رهبر انقلاب مانند همیشه رهنمودهای‌شان چراغ راه ما بوده و خواهد بود" افزود: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس مجلس و نیز سایر دوستان، برادران و خواهران برای کمکی که به فهم بهتر تمامی مفاد برجام کرده‌اند نیز سپاسگزاری می‌کنم.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: از این پس همه ما در یک جبهه و گروه تلاش مستمر و مداومی خواهیم داشت که در اجرای رهنمودها و نظرات مقام معظم رهبری به بهترین نحو برجام را به‌شکلی اجرا کنیم که بیشترین منافع نصیب این مردم، مقاومت اسلامی و دوستداران و طرفداران جمهوری اسلامی ایران شود.

مرتبط:

رهبر جمهوری اسلامی ایران اجرای برجام را منوط به انجام مواردی از جمله رفع کتبی تحریم‌ها کرد
ابلاغ قانون برجام برای اجرا به رییس جمهور
چراغ سبز مجلس ایران به برجام
بحث درباره برجام در اولین نشست کمیسیون "1+5" و ایران
فرجام برجام در مجلس شورای اسلامی
برچسب:
محمد جواد ظریف, ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک