17:42 28 اکتبر 2021
اقتصادی
دریافت لینک کوتاه
0 112

وضعیت اقتصاد آمریکا می‌تواند برای همیشه پایین تر از سطح ماقبل همه‌گیری کرونا باقی بماند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «سی ان ان»، تحلیل‌های مالی شرکت آمریکایی Moody’s Analyticsنشان دادند که وضعیت اقتصاد آمریکا می‌تواند برای همیشه پایین تر از سطح ماقبل همه‌گیری کرونا باقی بماند.

کارشناسان به این نتیجه رسیدند که شهروندان و عرصه تجاری راه طولانی را بعد از رکود ویرانگر به دلیل شیوع کووید -19 طی کردند، اما کشور به نقطه « بی بازگشت»، سطح زندگی ماقبل شیوع ویروس کشنده و تمام مسائل مرتبط با آن نزدیک شده‌اند.

شاخص بازگشت به وضعیت نرمال، (The Back-to-Normal Index)، از جمله شامل داده هایی در باره حجم وام ها و مزایای بیکاری، آگهی استخدام،اطلاعات مربوط به پروازهای داخلی و پربودن هتل ها است.

درخواست دریافت هزینه بیکاری دوبرابر ماقبل همه گیری شده است. رشد سریع اقتصاد با افزایش توجه سرمایه گذاران به پروژه های آمریکایی با حساب ساختار جدید بازار ممکن خواهد بود.

بسیاری از ساکنان آمریکا با خطر اخراج جمعی روبرو خواهند شد. زیرا موراتریوم بر پرداخت اجاره لغو شده است. مطابق با محاسبات مرکز هاروارد، ساکنان آمریکا در زمان همه‌گیری نتوانستند پولی برای پرداخت اجاره بها در آینده ذخیره کنند. زیرا کمک اجتماعی صرف خرید کالای گران شده و پرداخت هزینه خدمات شد که گرانتر شده بودند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک