01:18 24 سپتامبر 2021
اقتصادی
دریافت لینک کوتاه
0 93

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:️ ما پیگیری ‌های زیادی در ستاد کل نیروهای مسلح انجام دادیم و مجلس و دولت به ما قول داده ‌اند که حقوق سربازان افزایش پیدا کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران، بیان داشت: ما پیگیری ‌های زیادی در ستاد کل نیروهای مسلح انجام دادیم و  مجلس و دولت به ما قول داده‌اند که حقوق سربازان افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه تحقق این موضوع به تصمیم و اراده دولت بستگی دارد، گفت: هم مجلس و هم سازمان برنامه و بودجه قول دادند که حقوق سربازان را افزایش بدهند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اضافه کرد: در همین راستا نیز حتما حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ در یک حد قابل ملاحظه ‌ای افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش علاوه بر آن مبلغی است که در سال ۹۹ افزایش یافته بود.

موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال‌ هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق‌ های دریافتی به این قشر تعلق می‌ گیرد، با این وجود در سال ۹۹ ستاد کل نیروهای مسلح پیگیری ‌های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی سربازان افزایش چشم‌ گیری داشت.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک