15:10 27 سپتامبر 2020
اقتصادی
دریافت لینک کوتاه
0 50

فرایند دریافت وام ازدواج برای زوجین ایرانی از شعب بانکی دارای پیچیدگی های خاصی است با این حال این امکان وجود خواهد داشت که انجام عملیات مربوط به وام ازدواج از طریق موبایل نیز انجام شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، فرایند دریافت وام ازدواج برای زوجین ایرانی از شعب بانکی دارای پیچیدگی های خاصی است با این حال اعلام شده است که امکان دریافت و پرداخت وام ازدواج از طریق موبایل نیز فراهم شده است. برهمین اساس و به همین منظور ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی با هدف عدم مراجعه حضوری هموطنان به بانک و دریافت خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز(24 ساعته) از طریق کانال‌های ارتباطی ایمن و با اطمینان، صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی از طریق بسترهای الکترونیکی در آینده‌ای نزدیک را دارد.

وام ازدواج در ایران افزایش یافت
© Fotobank.ru/Getty Images / Chung Sung-Jun

این موضوع به دلیل افزایش سرعت ارائه خدمات مورد استقبال عموم مردم بوده و منجر به رضایت مندی بیشتر مشتریان خواهد شد. به همین منظور در فاز نخست صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی(شناسایی متقاضی)، ثبت درخواست و واریز تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از طریق اپلیکیشن موبایلی برای متقاضیان را دارد.

با توجه به تعداد محدود شعب بانک، خصوصا در شهرستان ها مزیت اول این پروژه برای مخاطبانی است که در فاصله دورتری از شعب بانک قرار دارند.

مرتبط:

افزایش 10 میلیون تومانی وام ازدواج در ایران چقدر واقعیت دارد
تعجب کاربران از امکان ازدواج با اجنه +ویدئو
وام ازدواج در ایران افزایش یافت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک