06:42 21 ژانویه 2021
اقتصادی
دریافت لینک کوتاه
0 162

مقامات ایرانی اعلام کردند که افرادی که در دور اول یارانه معیشتی دریافت نکردند در صورت تایید شدن برای دریافت، می توانند یارانه معیشتی دو دوره را به صورت یکجا دریافت نمایند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران گفت: پرداخت دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان تعیین شده (10 دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

وی افزود: افرادی که در دور اول یارانه معیشتی دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه  hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده‌اند در صورت تایید شدن برای دریافت، می توانند یارانه معیشتی دو دوره را به صورت یکجا دریافت نمایند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: حدود 666 هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی‌کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آنها تعلق نمی‌گرفت،‌ می‌توانند از 10 دی ماه درخواست خود را در سامانه اعلام شده ثبت کنند. درخواست این افراد ظرف یک ماه بررسی می‌شود و نتایج اعلام می‌شود و چنانچه درخواست آنها تایید شود در لیست مشمولان قرار می‌گیرند و درخواست این افراد تنها برای دریافت سبد حمایت معیشتی است و هیچ ربطی به دریافت یارانه نقدی ندارد.

مرتبط:

رئیس مجلس ایران: اکنون زمان حذف یارانه ها نیست
حذف چهار صفر ریال ایران پیشنهاد صندوق بین‌المللی پول است
کلاهبرداران با تقلید صدای جهانگیری، پول به جیب زدند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک