17:36 19 ژانویه 2021
کاریکاتور

اینستاگرام متهم به جاسوسی کاربران از طریق دوربین شد

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
282

کاربران برنامه اینستاگرام متوجه شده اند که این برنامه به طور خودکار دوربین جلوی دستگاه را فعال می کند.

اینستاگرام متهم به جاسوسی کاربران از طریق دوربین شد

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال روسی زوزدا، فعالیت ناخواسته اینستاگرام توسط صاحبان ابزارهای آیفون که نسخه بتا iOS 14 نصب شده است، آشکار شد. با این به روز رسانی بود که عملکرد اعلان دوربین یا میکروفون مشخص شد.

می نویسد NSN، کاربران متوجه شدند که این نشانگر فعال شدن دوربین حتی در حالی که فقط کاربران در حال تماشا کردن تصاویر در اینستاگرام بودند، را اعلام می کرد.

کانال تلویزیونی "360" اشاره می کند: برنامه نویسان، این وضعیت را به عنوان خطایی در برنامه توضیح دادند که متخصصان در حال حاضر روی رفع آن کار می کنند. آنها به همه کاربران سرویس اطمینان دادند كه برنامه فقط وقتی خود کاربر می خواهد دوربین جلوی یا عقب را روشن كند فعال می شود.

در ماه ژوئن، پاول دوروف بنیانگذار پیام رسان تلگرام، فیس بوک و اینستاگرام را به تقلب متهم کرد. به گفته وی، آنها با تبلیغ طرح های کلاهبرداری که گفته می شود از طرف وی راه اندازی شده اند، درآمد کسب می کنند.

برای اثبات سخنان خود، این بیزنس من در پست های تبلیغاتی در اینستاگرام به نقل قول هایی اشاره کرد که متعلق به او نیست، اما نویسندگان نشریات این سخنان را به عنوان اظهارات این برنامه نویس منتقل می کنند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

کاریکاتورهای دیگر