17:10 31 اکتبر 2020
کاریکاتور

ترامپ در واکنش به انتشار کتاب بولتون: او احمق شیطانی است

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
272

دونالد ترامپ در واکنش به انتشار کتاب جان بولتون ، مشاور سابق امنیت ملی خود، وی را "احمق شیطانی که فقط می خواست جنگ کند".

ترامپ در واکنش به انتشار کتاب بولتون: او احمق شیطانی است

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ در تویئتر خود در واکنش به انتشار کتاب خاطرات جان بولتون و انتقادات وی نوشت: کتاب "بسیار خسته کننده" دیوانه جان بولتون متشکل از دروغ ها و داستان های جعلی تشکیل شده است. او فقط در مورد من صحبت های خوبی زد تا روزی که من او را اخراج کردم. احمق خسته کننده شیطانی که فقط می خواست جنگ کند. هرگز نفهمید که اخراج با خیال راحت حذف شد. خوب ، احمق! »

گفتنی است، بولتون در کتاب خود فاش کرده است که رئیس دولت امریکا نمی دانسته که فنلاند بخشی از روسیه است یا خیر و حتی نمی داند انگلیس یک قدرت هسته ای است. کاخ سفید بارها اظهار داشته است که این کتاب دارای صحت زیادی نیست و همچنین حاوی اطلاعات طبقه بندی شده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده از بولتون در رابطه با انتشار آتی خاطرات خود شکایت کرده است. مقامات آمریکایی گفتند كه این كتاب اطلاعات طبقه بندی شده را فاش كرده و خواستار ممنوعیت انتشار آثار بولتون است. شورای امنیت ملی کاخ سفید همچنین اظهار داشت که این نسخه شامل برگه های خاصی است که شامل اطلاعات طبقه بندی شده ای در رابطه با امنیت ملی است.

ترامپ در سپتامبر سال گذشته بولتون را اخراج کرد. رئیس جمهور آمریکا این مسئله را با "اشتباهات جدی" مرتكب شده توسط این مشاور توضیح داد.

 

مرتبط:

اطلاعات ملی آمریکا نگران خاطرات بولتون است
بولتون: ترامپ ایده حمله به ونزوئلا را "جالب" می دانست
بولتون: سیاست ترامپ علیه ایران در حال شکست خوردن است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

کاریکاتورهای دیگر