13:48 11 ژوئیه 2020
کاریکاتور

ماکرون: توافقنامه جی-7 را بدون ترامپ امضا می کند

کاریکاتور
دریافت لینک کوتاه
0 141

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه هشدار داد که شرکت کنندگان در نشست جی-7 در کانادا سند نهایی را بدون حضور دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا امضا می کنند.

ماکرون تهدید کرد توافقنامه جی-7 را بدون حضور ترامپ امضا می کند

به گزارش اسپوتنیک، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه هشدار داد که شرکت کنندگان در نشست جی-7 در کانادا سند نهایی را بدون حضور دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا امضا می کنند.

ماکرون در حساب توییتری خود نوشت: رئیس جمهور آمریکا مخالف در انزوا قرار گرفتن نیست و ما هم مخالف این نیستیم که توافقنامه بین شش کشور به امضا برسد.

به تازگی ترامپ در صفحه توییتری خود به انتقاد شدید از امانوئل ماکرون و جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا پرداخت و نوشت که اتحادیه اروپا در تجارت با ایالات متحده 151 میلیارد دلار درآمد دارد در حالیکه اتاوا اجازه نمی دهد که محصولات کشاورزی آمریكا وارد بازار شود.

پیش از این بر اساس ملاحظات امنیتی ملی، ایالات متحده تعرفه‌های گمرکی بر واردات فولاد را 25 درصد و آلومینیم را 10 قرار داده بود.اتحادیه اروپا در پاسخ تصمیم گرفت که در سه جبهه عمل کند: مراجعه به سازمان تجارت جهانی،قرار دادن تعرفه بر روی تعدادی از کالاهای وارداتی از ایالات متحده و همچنین اجرای اقدامات حفاظتی در بازار فولاد.

 

مرتبط:

گاف جدید ترامپ در دیدار با ماکرون
ماکرون تهدید به امضای توافقنامه جی-7 بدون ترامپ کرد
اردوغان به ماکرون : که هستی که بخواهی میانجیگری کنی!
صبحانه ماکرون با اولین امام جماعت زن اهل دانمارک
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

کاریکاتورهای دیگر