23:28 23 ژانویه 2021
کتاب جان بولتون

عشق و نفرت ترامپ و کیم جونگ

کتاب جان بولتون
دریافت لینک کوتاه
10
پمپئو ، کلی و من توافق کردیم

پمپئو، کلی و من توافق کردیم که باید به جای اینکه به اظهارات مقامات رسمی وزارت امور خارجه اعتماد کنیم ، بر بیانیه علنی شخصکیم جونگ اون پافشاری کرده و به خاطر محکم کاری سنگاپور را به مدت یک ماه به تعویق بیندازیم. ما در حدود ساعت 8:50 صبح باترامپ تماس گرفتیم تا این برنامه عمل را پیشنهاد کرده و توصیه هایی ارائه دهیم ، اما ترامپ گوش نداد. در عوض ، او با شور و شوق درمورد آن صحبت کرد که چه "نامه فوق العاده شورانگیز و احساساتی " (بیانیه کره شمالی) دریاف نکرده ایم . او نمی خواست فرصت بهوجود آمده برای ما را به خطر بیندازد. وسوسه شدم که بپرسم "چه فرصتی ؟" - اما خویشتن داری کرده و جلوی خودم را گرفتم. وی ادامهداد: این یک پیروزی بزرگ در کار ما است. اگر بتوانیم توافق کنیم ، این یکی از بزرگترین توافق ها ی تاریخ خواهد بود. من می خواهم بهکیم و کره شمالی کمک کنم تا موفق شوند. " این تأسف آور بود. آخر خیلی نزدیک به آن بودیم که بالاخره از این دام بیرون بیاییم ...

 

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

کاریکاتورهای دیگر

 • پوتین در مورد هزینه های ما در عربستان سعودی
  به روز شده: 11:59 31.12.2020
  11:59 31.12.2020

  ترامپ از فروش سلاح به عربستان دست برنمی دارد

  پوتین در مورد هزینه های ما در عربستان سعودی و قتل خاشقجی شوخی کرده و گفت: اگر ما به سعودی ها اسلحه نفروشیم که بدون شک کار درستی خواهد بود ، روسیه به آنها سلاح خواهد فروخت و پرسید چرا ترامپ حاضر نیست در آینده از فروش اسلحه دستبردارد؟

 • ترامپ قبل از ترک واشنگتن به مقصد هلسینکی گفت
  به روز شده: 11:51 31.12.2020
  11:51 31.12.2020

  ترامپ قبل از ترک واشنگتن به مقصد هلسینکی گفت

  ترامپ قبل از ترک واشنگتن به مقصد هلسینکی گفت:« به این ترتیب، ناتو هست، بریتانیا هست که دچار نوعی آشفتگی است، پوتین هست. راستش را بگویم، پوتین در بین بقیه، احتمالا راحت‌ترین است».

 • به نظرم، من واقعاً فکر کردم ،که اگر او بخواهد
 • ترامپ ، تقریباً تنها رهبر در میان رهبران جهان بود
  به روز شده: 18:26 30.12.2020
  18:26 30.12.2020

  علاقه شدید ترامپ به مذاکره

  ترامپ ، تقریباً تنها رهبر در میان رهبران جهان بود که هرگز تقاضاهای مذاکره را چنان موضوعی نمی دانست که بتواند مواضع ما راتضعیف کند ، گرچه دیگران ، اعم از دوستان و دشمنان ، چنین دیدگاهی داشتند. ترامپ نمی توانست خویشتن داری نشان داده و جلویخود را بگیرد و می گفت : "من یک وراج هستم و دوست دارم صحبت کنم." یک استراتژی بزرگ در دولت ترامپ