16:33 20 ژانویه 2021
کتاب جان بولتون

کشورهای عربی انتقال سفارت آمریکا به اورشلیم را ندیدند

کتاب جان بولتون
دریافت لینک کوتاه
11
در اوایل ماه دسامبر ، ترامپ با اجرای تعهد سال 2016 خود

در اوایل ماه دسامبر ، ترامپ با اجرای تعهد سال 2016 خود ، اورشلیم را پایتخت اسرائیل اعلام کرده و اطلاع داد که سفارت آمریکا را بهآنجا منتقل می کند. او چند روز پیش با من تلفن کرد و من از ایده او حمایت کردم ، اگرچه او به وضوح دیگر تصمیم گرفته بود اقدام کند. این طرح که بر خلاف پیش بینی های زیاد و بی پایان قبلی "کارشناسان" منطقه نمی تواند در "کوچه و بازار کشورهای عربی" بحران ایجاد کند، از مدتها پیش نضج پیدا کرده و شکل گرفته بود. بیشتر کشورهای عربی توجه خود را معطوف تهدید واقعی کرده اندکه ایران و نه اسرائیل است.

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

کاریکاتورهای دیگر