17:12 20 ژانویه 2021
اخبار و رویدادهای مهم:
کتاب جان بولتون

تحریم علیه سپاه، ضربه به خود است

کتاب جان بولتون
دریافت لینک کوتاه
0 0
ترامپ موضوع سازمان سپاه پاسداران ایران را مطرح کرد

ترامپ موضوع سازمان سپاه پاسداران ایران را مطرح کرد و پرسید آیا باید این سازمان را یک سازمان تروریستی خارجی اعلام کند و به این ترتیب تحریم‌ها و محدودیت‌های بیشتری علیه آن برقرار کند. من او را تشویق به آنجام آن به دلیل کنترل سازمان بر برنامه هسته‌ای و موشک های بالستیکی ایران و حمایت از تروریسم رادیکال اسلامی، سنی و شیعه، کردم. ترامپ گفت که شنیده ایران بطور خاص از این تحریم‌ها ناراحت خواهد شد و ممکن است ضربه جوابیه به نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و سوریه وارد آورد (که بعدا فهمیدم این موضع از طرف متیس عنوان شده بود).

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

کاریکاتورهای دیگر