03:43 26 ژانویه 2021
کتاب جان بولتون

ترامپ: می خواهم از شر جنگ های وحشتناک خاور میانه خلاص شوم

کتاب جان بولتون
دریافت لینک کوتاه
234

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.

من می خواهم از شر این جنگ‌های وحشتناک (در خاورمیانه) خلاص بشوم.

من می خواهم از شر این جنگ‌های وحشتناک (در خاورمیانه) خلاص بشوم. ما داعشی ها را به خاطر کشورهایی می کشیم که دشمن ما هستند». ترامپ گفت که مشاوران او به دو دسته تقسیم می شوند، آنهایی که می خواستند برای «همیشه» آنجا بمانند و آنهائی که می خواستند « برای مدت کوتاهی» درآنجا مستقر شوند. ترامپ گفت «من اصلا نمی خواهم آنجا باشم. من از کردها خوشم نمی‌آید. آنها از عراقی‌ها فرار می کنند، از ترک‌ها فرار می‌کنند، تنها وقتی فرار نمی‌کنند، که ما با «اف -18» ها دور و بر آنها را بمباران می‌کنیم».

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

کاریکاتورهای دیگر