03:22 26 ژانویه 2021
کتاب جان بولتون

جرا ترامپ حمله به تاسیسات ایرانی را منتفی کرد؟

کتاب جان بولتون
دریافت لینک کوتاه
417

ترامپ: آنها هیچ یک از افراد ما را نکشتند، می خواهم به این موضوع پایان بدهم.

-                     بدین ترتیب قربانیان بالقوه بیش از 100 نفر نمی‌شد

بدین ترتیب قربانیان بالقوه بیش از 100 نفر نمی‌شد، حتی با توجه به محاسبات وکلا. و اما آنچه به دو سایت باقیمانده مربوط می‌شد، دانفورد گفت که حداکثر 50 قربانی در ازای هر یک از آن‌ها و سعی کرد برای ترامپ توضیح بدهد چرا به وقت ایران در نیمه شب تعداد افراد حاضر در تأسیسات بمراتب کمتر خواهد بود. ولی فایده‌ای نداشت زیرا ترامپ گفت:«خوشم نیامد. آنها هیچ یک از افراد ما را نکشتند. می خواهم به این موضوع پایان بدهم. 150 نفر زیاد است»

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ «اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید» را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

کاریکاتورهای دیگر