06:57 26 اکتبر 2021

کیم جونگ اون با یک سوال ترامپ را به تله انداخت

دریافت لینک کوتاه
0 60
-   کیم از ترامپ پرسید، ترامپ چطور او را ارزیابی می‌کند

کیم از ترامپ پرسید، ترامپ چطور او را ارزیابی می‌کند، ترامپ گفت که از این سوال خوشش آمد. او کیم را شخصیتی دانا و بحد کافی پنهان‌کار و مرموز و آدم بسیار خوب و صمیمی تعریف کرد. کیم گفت که آدمها در سیاست مثل بازیگران هستند. در یک نکته حق با ترامپ بود:وقتی کیم جونگ اون پرسید ترامپ در باره او چه فکری می‌کند، دقیقا می‌دانست چکار می‌کند. این سوالی بود که یا باید جواب مثبتی را در پی داشته باشد و یا دست به ریسک زده و دیدار را در همان لحظه به پایان برسانند. به نظر می‌رسید سوال ساده‌ای پرسیده شد، اما با این سوال، کیم سنگینی بار مسئولیت را بر دوش شخص دیگری گذاشت. این امر گویایی آن بود که کیم ، ترامپ را به«تله» انداخت.

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

کاریکاتورهای دیگر