اخبار 75-مین سالگرد پیروزی
دریافت لینک کوتاه
0 60

کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری از رژه هوایی روز پیروزی در روسیه را به اشتراک گذاشتند.

به گزارش اسپوتنیک، امسال جشن هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی پیروزی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم، به دلیل شیوع ویروس کرونا در روسیه برگزار نشد و این مراسم که هر ساله در 9 ماه می در سراسر روسیه می شود به پس از دوران کرونا موکول شد.

اما امروز در شهر مسکو ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با حضور در میدان سرخ مسکو و باغ الکساندر که برعکس سال های گذشته که خالی از جمعیت بود به سخنرانی پرداخت که بصورت زنده از شبکه های تلویزیونی این کشور پخش شد.

پس از سخنرانی ولادیمیر پوتین، جنگنده ها، بالگردها و... نیروی هوایی روسیه بر فراز شهر مسکو و سایر شهرهای روسیه به برگزاری رژه هوایی پرداختند.  

کاربران اینترنتی امروز نیز تصاویری از مراسم رژه هوایی روسیه در سالگرد هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی پیروزی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Anton (@anton.matsuk)

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی که بدلیل شیوع ویروس کرونا در منازل خود هستند،  از پنجره منازل خود به تماشای رژه هوایی پرداختند.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Светлана Овчинникова (@zellovegrad)

یکی از کاربران نیز با انتشار تصاویری از رژه هوایی، ضمن تبریک این روز به کهنه سربازان و مردم روسیه نوشت: خیلی خوب شد که حداقل رژه هوایی برگزار شد، چون این روز بدون رژه غیرقابل تصور است.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Татьяна Кирьянова 😈 tigrik (@kta071180)

کاربری نیز تصویری منتشر کرد که به همراه فرزندانش در حال تماشای رژه هوایی روز پیروزی است.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Дмитрий Софронов (@sofronoff_d)

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک