واکنش مارتین فورد به رقابت و تحقیر شدن هالک ایرانی +عکس، ویدئو

© Photo / سجاد غریبیهرکول ایرانی
هرکول ایرانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.08.2022
Telegram
ورزشکار و بازیگر بریتانیایی نسبت به شکست و نمایش مضحک هالک ایرانی در مقابل گوریل قزاق واکنش نشان داد.
به گزارش اسپوتنیک، سجاد غریبی که خود را با مطرح کردن به روش‌های مختلف در فضای مجازی، هالک ایرانی معرفی می‌کند؛ مدتی پیش در رویارویی مقابل مارتین فورد و گوریل قزاق حاشیه‌های فراوانی به وجود آورد. سجاد غریبی در اولین مبارزه‌اش در رینگ در مبارزه با گوریل قزاق با شکست روبرو شد و این در حالی بود که گوریل قزاق ۳۰ کیلوگرم سبک‌تر و ۱۰ سانتیمتر نیز کوتاه‌تر از او بود و در تمام طول راند اول مبارزه به هالک ایرانی حمله می‌کرد و برای لحظه‌ای به او فرصت عرض اندام نداد.
مارتین فورد می‌گوید که پس از تحقیر شدن هالک ایرانی در اولین مبارزه‌اش در داخل رینگ در مبارزه با گوریل قزاق، حس می‌کند توجیه‌ش برای کنار کشیدن از مبارزه با ورزشکار فیک ایرانی درست بوده است. در این باره نوشت: «می‌توانم سرم را بالا نگه دارم و با افتخار. تنها لازم است مبارزه را ببینید تا درک کنید که دقیقاً چرا من از مبارزه با او کنار کشیدم. امیدوارم کسانی که سعی داشتند این مبارزه انجام شود بعد از مسابقه نیز کنار او باشند و از او حمایت کنند. برای من، ترجیح می‌دهم کنار بکشم و خطر ترسو خطاب شدن را به جان بخرم تا این احتمال وجود داشته باشد که در صورت مبارزه‌مان همان اتفاقی بیفتد که برای این بچه رخ داد.»
فورد در ادامه واکنش خود نوشت: «هیچ راهی وجود ندارد که او می‌توانست برای این مبارزه آماده باشد و همه کسانی که در این ماجرا دست داشته‌اند باید از خود سوال کنند و مسئولیت عواقب اتفاقات و واکنش‌های بعدی را بپذیرند. این سرگرمی نیست، این اذیت و آزار و سوء‌استفاده از انسانی است که به وضوح دچار توهم شده.»
طرفداران ورزش‌های رزمی و بوکس در شبکه‌های اجتماعی بعد از دیدن نمایش شوکه کننده سجاد غریبی در مبارزه با گوریل قزاق، به این نکته اشاره کرده اند که در صورت مبارزه سجاد غریبی با مارتین فورد، اوضاع می‌توانست بسیار وخیم‌تر و تحقیرآمیزتر باشد، با توجه به اینکه فیزیک مارتین فورد بسیار حجیم‌تر از سجاد غریبی و گوریل قزاق بوده و قدرت بدنی و مهارت بالاتری در ورزش‌های رزمی داشته و سال هاست در این زمینه تمرین داشته است.
کاربران خطاب به مارتین فورد نوشتند: «احترام فراوان برای مارتین فورد به خاطر اینکه از مبارزه با هالک کنار کشید. تازه مبارزه هالک و گوریل را دیدم… اوه… شوکه کننده بود. درک نمی‌کنم چرا خودش را در چنین شرایطی قرار داد. برایش متاسفم که حس می‌کند باید چیزی را ثابت کند؛ مارتین فورد به شکلی واقعی این پسر را نابود می‌کرد؛ بسیار خوشحالم که با مارتین فورد مبارزه نکرد. مارتین فورد با یک ضربه او را می‌کشت.»
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала