نبش قبر برادر عبدالباقی توسط خانواده قربانیان متروپل +عکس

CC BY-SA 4.0 / Tasnim News Agency / (cropped image)فرو ریختن ساختمان ـمتروپل" در آبادان
فرو ریختن ساختمان ـمتروپل در آبادان - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.08.2022
Telegram
قبر مجید عبدالباقی، برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل توسط یکی از اعضای خانواده جانباختگان نبش گردید.
به گزارش اسپوتنیک، قبر مجید عبدالباقی، برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل در ساعت۲:۳۰ دقیقه بامداد پنجشنبه ۶ مردادماه توسط یکی از اعضای خانواده جانباختگان مترو پل نبش گردید و این فرد پس از باز کردن کفن مجید عبدالباقی و گرفتن فیلم از جسد وی مجددا قبر را به حالت اولیه درآورد و به آبادان بازگشت.
با توجه به تصاویر ضبط شده دوربین‌های مداربسته در اطراف آرامستان گلستان شهدا عطاآباد، واقع در استان اصفهان، خودروی متهم شناسایی و توسط دوربین‌های جاده‌ای تا شهرستان آبادان رصد گردید.
در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد و با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب آبادان بازپرس حمیدرضا قارایی، متهم به نبش قبر در مخفیگاهش در آبادان شناسایی و دستگیر شد و موضوع در دست بررسی است.
همچنین مرتضی رعیتی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهاقان با اشاره به نبش قبر مجید عبدالباقی در محله عطاآباد شهر دهاقان اظهار داشت: «این اقدام توسط دو نفر که اهل آبادان بوده‌اند با هدف این‌که آیا فرد مدفون مجید عبدالباقی است یا خیر، انجام شده و افراد مذکور پس از این اقدام به آبادان بازگشتند.»
وی با بیان این‌که هویت این افراد بلافاصله شناسایی شد، گفت: «افراد دستگیرشده نسبت فامیلی با قاتلان مجید عبدالباقی دارند و فعلا این افراد پس از اخذ ضمانت آزاد هستند.»
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала