رئیس جمهور ایران: هیات حاکمه افغانستان امنیت مردم را تامین کند

© Photo / Iran information base (PAD)ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.08.2022
Telegram
سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران اظهار داشت : لازم است هیات حاکمه افغانستان عاملان جنایت در مجلس عزاداری حسینی را شناسایی و امنیت همه مردم افغانستان را تامین کند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، رئیس جمهور ایران گفت: کسانی که مجلس عزای حسینی را در افغانستان به خاک و خون می‌کشند، همان یزیدیان زمان و ایادی استکبارند که در صدد تفرقه‌افکنی بین مسلمانان هستند و لازم است هیات حاکمه افغانستان این جنایتکاران را شناسایی و امنیت همه مردم افغانستان را تامین کند.
بنزین - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.08.2022
چطور بنزین قاچاق از ایران سر از افغانستان درمی‌آورد؟
رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از همه مسئولانی که در زمینه کنترل شیوع کرونا و نیز تأمین نیازهای درمانی و بهداشتی تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: با کمک مردم و تلاش کادر درمان توانستیم روزهای سخت پرتلفات کرونا را پشت سر بگذاریم و امروز نیز همچنان به همراهی مردم با کادر درمان و رعایت اصول بهداشتی نیاز داریم.
رئیس جمهورایران با اشاره ضرورت تزریق دٌز یادآور واکسن کرونا از نظر متخصصان گفت: متخصصان حوزه درمان با بررسی‌های دقیق به این جمع‌بندی رسیده‌اند که تزریق دُز یادآور واکسن کرونا در کنترل شیوع بیماری بسیار مؤثر است، لذا لازم است مراکز واکسیناسیون حتی در روزهای تعطیل پیش رو فعال باشند، تا بتوانند به مردم عزادار نیز خدمت رسانی کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала