توزیع توهین آمیز بستنی رایگان بین مردم +ویدئو

© Sputnik / Max Vertov / ورود به گالری تصاویرآمریکایی ها به خاطر برابری نژادی از استفاده از واژه اسکیمو برای بستنی دست بر می دارند
آمریکایی ها به خاطر برابری نژادی از استفاده از واژه اسکیمو برای بستنی دست بر می دارند - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.07.2022
Telegram
پرت کردن و پخش بستنی رایگان میان مردم انتقادات منفی کاربران را به دنبال داشته است.
به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از پرتاب بستنی از روی ماشین پخش شرکت محصولات لبنی "میهن" به ‌سمت مردمی که برای گرفتن بستنی رایگان تجمع کرده‌اند، سوژه فضای مجازی و بازتاب بسیار منفی داشته است.
در این ویدئو که با عنوان بستنی "نذری" در فضای مجازی دست به دست می‌شود، جمعیتی برای گرفتن بستنی رایگان و از دست‌ ندادن این فرصت دور ماشین پخش محصولات لبنی جمع شدند تا افراد مسئول پخش، بستنی‌ها را پخش ‌کنند.
اما در نهایت با شلوغی و بی‌نظمی افراد حاضر، فرد پخش‌کننده کارتن بستنی را باز می‌کند و یکباره بستنی‌ها را به سوی مردم پرتاب می‌کند و بسیاری از حاضران برای گرفتن و یا برداشتن بستنی‌های پخش شده هجوم می‌برند و صحنه زشتی را رقم می‌زنند که این اقدام، انتقادات منفی کاربران را به همراه داشته است.
بسیاری از کاربران با انتقاد از روش پخش و توزیع بستنی، آن را زیر پا گذاشتن کرامت انسانی می‌خوانند و معتقدند که مردم نباید اجازه می‌دادند که به این شکل بستنی بین آنها توزیع شود و با آنها رفتار توهین‌آمیز و تحقیرآمیز شود. کاربرانی با خشم و عصبانیت عنوان می‌کنند که لیاقت این مردم بیش از این هم نیست اما برخی عنوان می‌کنند که اگر خانواده‌ای حتی نتواند برای فرزندش بستنی ارزان بخرد مجبور می‌شود برای بستنی این چنین هجوم ببرد.
گروهی از کاربران امیدوارند این شرکت لبنی و افرادی که مسئول پخش این بستنی‌ها بودند از مردم ایران عذرخواهی کنند و برای توضیح این اتفاق، دلایل قانع‌کننده‌ای بیاورند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала