وزارت خارجه آمریکا از کشته شدن دو آمریکایی که در کنار نیروهای مسلح اوکراین جنگیده بودند، خبر داد

© AP Photo / Andrew Marienkoوزارت خارجه آمریکا از کشته شدن دو آمریکایی که در کنار نیروهای مسلح اوکراین جنگیده بودند، خبر داد
وزارت خارجه آمریکا از کشته شدن دو آمریکایی که در کنار نیروهای مسلح اوکراین جنگیده بودند، خبر داد - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.07.2022
Telegram
دادسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ای بی سی نیوز اعلام کرد دو شهروند آمریکایی که گفته می شود در کنار نیروهای مسلح اوکراین می جنگیدند اخیراً در منطقه دونباس جان باختند.
به گزارش اسپوتنیک، این مقام وزارت خارجه آمریکا گفت: ما می توانیم تایید کنیم که دو شهروند آمریکایی اخیراً در منطقه دونباس جان خود را از دست داده اند.
اسامی کشته شدگان اعلام نشده است.
M142 High Mobility Artillery Rocket System (HIMARS), a multiple rocket launcher - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.07.2022
آمریکا متعهد شد بیش از ۲۰ سامانه هیمارس به اوکراین منتقل کند
در ماه ژوئن، وزارت امور خارجه ایالات متحده مرگ استیون زابلسکی، شهروند آمریکایی در اوکراین را تایید کرد و مجددا از هموطنان خود خواست تا از سفر به این کشور خودداری کنند.
روسیه از 24 فوریه عملیات ویژه ای را برای غیرمیلیتاریزه کردن و نازی زدایی اوکراین اجرا می کند. ولادیمیر پوتین وظیفه آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال با قلدری و نسل کشی رژیم کی یف روبرو هستند"، نامیده است. به گفته رئیس جمهور روسیه ، هدف نهایی عملیات ویژه، آزادسازی دونباس و ایجاد شرایطی است که امنیت خود روسیه را تضمین کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала