سارق، آلبوم عکس‌های عروسی مالباخته را پس فرستاد +عکس

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / ازدواج
ازدواج  - اسپوتنیک ایران, 1920, 21.07.2022
Telegram
یک سارق با نوشتن نامه‌ای برای مالباخته، آلبوم عکس‌های عروسی وی را به او برگرداند.
به گزارش اسپوتنیک، خبرگزاری‌های ایرانی از یک اتفاق عجیب که یک سارق برای مالباخته‌ای، نامه‌ای می‌نویسد و به همراه آلبوم عکس‌های عروسی او، آن را به آدرس خانه‌شان می‌فرستند، می‌نویسند.
گفته می‌شود که اوایل تیرماه امسال زوج جوانی در تماس با پلیس از سرقت خانه‌شان خبر دادند. مرد جوان در این رابطه گفت: «من تازه ازدواج کرده‌ام و چون هر شب خانه یکی از اقوام میهمان هستیم زیاد در خانه نبودیم، امشب هم در خانه خاله همسرم دعوت بودیم اما زمانی که برگشتیم با دیدن خانه به‌هم ریخته شوکه شدیم. طلا و جواهرات همسرم به همراه آلبوم عکس‌های عروسی را داخل چمدانی گذاشته بودیم که سارق چمدان را با آلبوم عکس‌ها و طلاها با خود برده است.»
با شکایت تازه داماد تحقیقات به دستور بازپرس منافی از شعبه ششم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سارق دوربین‌های ساختمان را از کار انداخته و با شاه کلید وارد خانه شده و سرقت را انجام داده است. در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان با شکایت‌های مشابه مواجه شدند.
بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی سارق ادامه داشت تا اینکه تازه داماد بار دیگر به پلیس مراجعه کرد. او در حالی که آلبوم عکس و نامه‌ای در دست داشت مقابل افسر پرونده نشست و گفت: «دیروز یک بسته پستی برایم آمد. بسته‌ای که داخل آن آلبوم عکس‌های عروسی‌ام بود و یک نامه داخل آن که سارق فرستاده بود و در نامه از من عذرخواهی کرده و نوشته به‌ خاطر ورشکستگی مجبور به سرقت شده است.»
سارق در این نامه نوشته بود: «وقتی چمدان را باز کردم با دیدن آلبوم عکس عروسی خیلی ناراحت شدم، من هیچ‌کدام از عکس‌ها را ندیده‌ام و برایتان برگرداندم. اما پول و طلاهای سرقتی را به خاطر مشکلات مالی نمی‌توانم برگردانم. اگر روزی وضع مالی‌ام خوب شود، حتماً جبران می‌کنم.»
در ادامه بازپرس ویژه سرقت، دستور بررسی آدرس ارسالی و تحقیقات برای دستگیری سارق ورشکسته را صادر کرد. کاربران بسیاری این سارق را به خاطر رفتار درستش تحسین می‌کنند و معتقدند که بسیاری از افرادی که این روزها سارق نامیده می‌شوند به علت مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی حاکم در ایران به ناچار به سوی سرقت گام برمی‌دارند تا بخشی از مشکلاتشان حل شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала