دستگیری ۴۰ سرشاخه اصلی معاملات فردایی در ایران

© Photo / IRNAبازداشت
بازداشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 30.06.2022
Telegram
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: تعداد ۴۰ نفر از سرشاخه‌ های اصلی معامله گران ارز و یا طلا فروشان متخلف شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، سرهنگ هدایت بهرامی اظهار داشت: در مدت یک ماه اخیر تعداد یک میلیون و ۶۰۰ قلم انواع لوازم خانگی قاچاق کشف شده است.
وی افزود: به عنوان مثال میتوان به ۲۱۲ هزار و ۹۰۰ قلم انواع بلور های خارجی اشاره کرد که در بسته بندی و جعبه‌های ایران وارد کشور شده است.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین یک کامیون-خاور کشف شده است که بارش چمدان‌های خارجی بوده و در شهرهای جنوبی بارگیری شده است اما به دلیل اینکه بتواند از چشمان پلیس دور بماند روی چمدان‌ها را علوفه دام بار زده اند.
بهرامی خاطرنشان کرد: معاملات فردایی معاملات غیرمجازی است، این معاملات هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی غیرمجاز است و به هموطنان توصیه می‌کنند وارد این بازار نشوند.
چه کسی از یویو بازی کردن با ارز سود می برد؟ - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.06.2022
دستگیری ۱۶ سرشاخه اصلی و اخلالگر بازار ارز
وی با بیان اینکه این معاملات تحت نظر اطلاعاتی و عملیاتی پلیس است، گفت: افرادی که وارد این بازار می‌شوند نوعی مجرم هستند که در صورت شناسایی با آنها برخورد می‌شود.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: در یک ماهه اخیر با کارهای اطلاعاتی و هدفمندی که انجام شده است تعداد ۴۰ نفر از سرشاخه‌های اصلی معامله گران ارز و یا طلافروشان متخلف شناسایی و دستگیر شدند.
بهرامی تصریح کرد: همچنین کانال‌های قیمت گذار فردایی هم رصد شده است که تعداد ۱۱ کانال قیمت گذار فردایی شناسایی و مسدود شده اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала