انهدام ۲۵ باند سرقت در استان بوشهر

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / پلیس تهران
پلیس تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.06.2022
Telegram
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از انهدام تعداد ۲۵ باند سرقت در حوزه‌های مختلف به‌ همت کارآگاهان دوایر تجسس و پلیس آگاهی استان در سه ماهه نخست سال جاری و در فصل بهار خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ جوشن سهرابی روز شنبه اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال با تلاش شبانه روزی مجموعه پلیس آگاهی و دوایر تجسس کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی تابعه استان ضمن انهدام ۲۵ باند سرقت در سطح استان تعداد ۵۲ نفر خریدار اموال سرقتی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند.
وی اضافه کرد: با تلاش پلیس و همچنین رعایت توصیه‌های ایمنی در پیشگیری از وقوع جرایم از سوی شهروندان، وقوع مجموع سرقت‌های مهمه شامل سرقت از منزل، اماکن عمومی، مغازه، خودرو، احشام و ... در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد کاهش داشته است.
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر، نسبت کشف به وقوع در جرائم سرقت در مدت مذکور را ۹۰ درصد عنوان و تصریح کرد: در این مدت نسبت کشف به وقوع در جرایم خشن ۹۴ درصد، نسبت کشف به وقوع در سرقت مسلحانه ۱۱۷ درصد و نسبت کشف به وقوع قتل در استان ۹۴ درصد بوده است.
سهرابی ضمن تشکر از همراهی و همیاری شهروندان و اصحاب رسانه در کمک به پلیس افزود: انتظار می‌رود مردم با رعایت توصیه‌های ایمنی در پیشگیری از وقوع جرایم و سرقت، خدمتگزاران خود در پلیس آگاهی استان را همراهی و همیاری کنند.
به گفته رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر، نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی خدمتگزار در خدمت به مردم بوده و از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و بر اساس مقدورات خود جهت ایجاد امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کند و در این مسیر از شهروندان استان درخواست داریم ضمن رعایت نکات ایمنی جهت جلوگیری از سرقت به‌ویژه سرقت خودرو و اموال منزل هرگونه موارد مشکوک را به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала