سخنگوی دولت ایران: پرداخت نقدی یارانه همچنان ادامه می یابد

© IRNAسخنگوی دولت ایران: پرداخت نقدی یارانه همچنان ادامه می یابد
سخنگوی دولت ایران: پرداخت نقدی یارانه همچنان ادامه می یابد - اسپوتنیک ایران, 1920, 22.06.2022
Telegram
بهادری جهرمی: دولت برنامه ای برای تغییر قیمت نان وبنزین ندارد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بهادری جهرمی، سخنگوی دولت ایران درباره نحوه پرداخت یارانه‌ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را پیش بینی کرده است و دولت تلاش می‌کند تا زیر ساخت آن را فراهم شود و تا زمانی که زیر ساخت فراهم نشود، پرداخت یارانه نقدی تداوم خواهد داشت.
به گفته بهادری جهرمی، مطابق گزارش وزیر جهاد درباره میزان خرید گندم از کشاورزان تاکنون بیش از سه و نیم میلیون تن گندم خریدار شده و در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه های یک روز 6 و نیم میلیون تن جوجه یک روزه میان روستاییان عزیز به رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه ها است.
سخنگوی دولت همچنین اعلام کرد که در مورد تهاتر شرکت های خصوصی و شرکت های دولتی اصلاحی صورت گرفت تا امکان تهاتر در مالیات ها و تسویه بدهی های شرکت های دولت به بخش خصوصی وجود داشته باشد.
بهادری جهرمی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره احتمال تغییر قیمت بنزین و نان با بیان اینکه هیچگونه تغییر قیمت نان وبنزین در دستور کار دولت نیست و هیچ طرحی در این زمینه وجود ندارد، گفت: زیرساخت هایی در حوزه نان درحال توزیع است که به تدریج پیش می‌رود تا در تمام کشور فراهم شود و پس از فراهم شدن زیرساخت‌ها نیز هیچگونه تغییری در قیمت نان که از جیب مردم پرداخت شود اتفاق نخواهد افتاد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала