نانوایی های تهران هوشمند می شوند

© Photo / IRNAنانوایی
نانوایی - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.06.2022
Telegram
کارشناس: به 9 هزار واحد نانوایی کشور آرد یارانه ای پرداخت می شود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "تسنیم"، بیژن نوروزی مقدم، رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران اعلام کرد که دستگاه کارتخوان هوشمند در تمام ۹ هزار واحد نانوایی تهران نصب می‌شود و قیمت نان بعد حذف آرد یارانه‌ای، برای مردم تغییری نخواهد داشت.
وی در ادامه افزود: " در جلسه ای در استانداری تهران با ریاست حشمت‌الله عسگری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام شد که 6800 دستگاه کارت خوان هوشمند در نانوایی های تهران نصب می‌شود. اتحادیه نیز اعلام کرد که آمادگی لازم برای نصب دستگاه‌ها را دارد و برای این اقدام ملی همکاری های لازم را دارد.
مرتضوی: قیمت نان و دارو افزایش نخواهند داشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 16.05.2022
مرتضوی: قیمت نان و دارو افزایش نخواهند داشت
به 9 هزار واحد نانوایی کشور آرد یارانه ای پرداخت می شود اما فعلا به تعداد 6800 واحد، دستگاه کارتخوان هوشمند آماده برای نصب وجود دارد, بر اساس اعلام استانداری برای مابقی واحد های نانوایی نیز این کارتخوان نصب می‌شود.
بعد از نصب کارتخوان های هوشمند، فروش نان با این دستگاه ها انجام می شود اما با توجه به اینکه فعلا آرد یارانه ای به واحدهای نانوایی پرداخت می‌شود شکل پرداخت یارانه نان تغییری نخواهد داشت.
بعد از اینکه آرد نانوایی‌ها آزاد شود، نیز دولت مابه التفاوت قیمت نان را به حساب نانوایان واریز می‌کند تا مردم کماکان نان را به قیمت قبل خریداری کنند.
نرخ نان برای 1400 است و قرار بود که نرخ جدید به نانوایان ارائه شود اما با این وجود با افزایش قیمت در این مقطع موافقت نشده است و نرخ های سال گذشته اعمال می‌شود".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала