افزایش قیمت دلار در صرافی های ایران

© Sputnik / Siavash Sobhgahiافزایش قیمت دلار در صرافی های ایران
افزایش قیمت دلار در صرافی های ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 14.06.2022
Telegram
با اینکه امروز صبح دلار در صرافی های ایران نوسانات کاهشی را آغاز کرده بود اما در ادامه معاملات طی روز افزایش 270 تومانی را در صرافی ها تجربه کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از اقتصاد آنلاین، کانون صرافان ایران نیز امروز دلار را ٢٧ هزار و ٨٨۶ تومان برای خرید و ٢٨ هزار و ١٨۴ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.
این کانون روز گذشته، قیمت دلار را ۲۷ هزار و ۶١۵ تومان برای خرید و ٢٧ هزار و ٨٣۴ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایش قیمتی نزدیک به ٢٧٠ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.
یورو در صرافی‌ها ٢٩ هزار و ۶٠ تومان برای خرید و ۲۹ هزار و ٣۶٠ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۶٨۵ تومان برای خرید و ٢٩ هزار و ٩ تومان برای فروش بود که افزایش قیمتی در حدود ٣٨٠ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.
همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۷ هزار و ٢۴٧ تومان برای فروش و ۲۶ هزار و ٩٧۶ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته، دلار در این صرافی ۲۷ هزار و ١١٩ تومان برای فروش و ۲۶ هزار و ٨۴٩ تومان برای خرید قیمت خورده بود که افزایش قیمتی نزدیک به ١٣٠ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.
یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۵٩٧ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ٣١٢ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته، معادل ۲۸ هزار و ۵٠۶ برای فروش و ۲۸ هزار و ٢٢٣ برای خرید افزایش قیمتی نزدیک به ٩٠ تومان را تجربه می‌کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала