پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بازهم بسته شد

CC BY 4.0 / IRNA / پرسپولیس
پرسپولیس - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.06.2022
Telegram
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران حکم مرتبط با پرونده شکایت باشگاه شهرخودرو از باشگاه پرسپولیس را صادر کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، پیرو نشست اعضای این کمیته در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ با توجه به اعطای فرصت حضور و ارایه لایحه دفاعیه، کمیته پس از بررسی محتویات پرونده و تبادل نظر و با اعلام ختم رسیدگی اقدام به صدور رای نمود.
بر این اساس در خصوص تخلف باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استنکاف از اجرای حکم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، باتوجه به اوراق و محتویات پرونده از جمله اعلام کمیته تعیین وضعیت و عدم اجرای مفاد دادنامه قطعی صادر شده و با توجه به دفاعیات غیرموجه باشگاه مذکور کمیته انضباطی با وجود اعطای مهلت و انقضای مهلت یک ماهه از تاریخ اعمال مجازات و عدم جلب رضایت از محکوم له پرونده باشگاه شهر خودرو بابت بدهکاری در ظرف این مدت زمان تخلف باشگاه یاد شده محرز و مسلم تشخیص داده شد.
بیرانوند قرارداد با پرسپولیس را رسماً امضا کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 31.05.2022
بیرانوند قرارداد با پرسپولیس را رسماً امضا کرد
باتوجه به مجازات‌های مقرر در بند ب ماده ۸۹ و مواد ۱۱۸ و ۱۱۹ از مقررات انضباطی، باشگاه پرسپولیس تهران از ثبت نام بازیکن جدید تا زمان تسویه حساب نهایی محروم می‌گردد. رای صادره قطعی و قابل اجرا بوده و فقط در نزد دادگاه بین المللی داوری ورزش (CAS) مستند به بند ۴ ماده ۸۹ مقررات انضباطی قابل اعتراض است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала