لحظه خاموش‌کردن "دوربین‌های فراپادمانی آژانس" توسط سازمان انرژی اتمی ایران + ویدئو

© Photo / amniatcctvبهترین پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه چیست ؟
بهترین پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه چیست ؟ - اسپوتنیک ایران, 1920, 09.06.2022
Telegram
سازمان انرژی اتمی ایران، فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین‌های فراپادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی منتشر کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، روز گذشته (چهارشنبه) بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به حذف دو دوربین از دوربین‌های نظارتی آژانس انرژی اتمی در ایران گفت: با توجه به همکاری گسترده ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی متاسفانه رفتار آژانس یک رفتار مناسب این همکاری نبوده و با تلاش کشورهای غربی به خصوص سه کشور اروپایی و غربی تحرکاتی را علیه کشور ما آغاز کردند.
کمالوندی اظهار داشت: بر این اساس، تصمیم گرفتیم برخی از همکاری‌ها که فراتر از پادمان بود و جزو تعهدات ما نبود و تنها بر مبنای حسن نیت این کارها را انجام می‌دادیم، مثل ضبط برخی از فعالیت‌ها توسط دوربین‌های آژانس، سنجش غنای برخط یا فلومتر، دستور داده شد که فعالیتشان متوقف شود.
در همین راستا سازمان انرژی اتمی ایران فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین‌های فراپادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تاریخ 1401/03/18 منتشر کرده است:
در همین حال یک منبع دیپلماتیک در گفت‌وگو با الجزیره گفت که مدیرکل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی می‌گوید ایران 20 دوربین و یک سری تجهیزات نظارتی آژانس را حذف کرده است.
"گروسی" اقدام ایران در حذف دوربین‌ها را تأسف‌بار و ضربه‌ای به راستی‌آزمایی صلح‌آمیز بودن برنامه این کشور می‌داند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала