انتشار تصاویری از سیستم جنگ الکترونیک روسیه در عملیات ویژه نظامی در اوکراین + ویدئو

© Photo / Ministry of Defence of the Russian Federationخطر سامانه های جنگ الکترونیک روسیه از دیدگاه آمریکایی ها
خطر سامانه های جنگ الکترونیک روسیه از دیدگاه آمریکایی ها  - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.06.2022
Telegram
وزارت دفاع روسیه تصاویری از سیستم جنگ الکترونیکی "پالانتین" در عملیات نظامی ویژه در اوکراین را منتشر کرد.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه در کانال تلگرامی خود ویدئویی را منتشر کرد که فعالیت خدمه رزمی سیستم جنگ الکترونیک "پالانتین" در جریان عملیات نظامی ویژه در اوکراین را نشان می‌دهد.
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که این دستگاه جنگی برای سرکوب الکترونیکی نیروهای مسلح دشمن و سیستم های کنترل سلاح استفاده می شود.
برد "پالانتین" بیش از 20 کیلومتر است و دقت آن طوری است که می تواند منابع ارتباطی و اینترنتی در مواضع دشمن را بدون نقض زیرساخت‌های غیرنظامی سرکوب کند.
روسیه در ۲۴ فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف آن را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال توسط رژیم کی یف در معرض نسل کشی قرار گرفته اند.
به گفته وزارت دفاع روسیه، از ۲۵ مارس نیروهای مسلح روسیه وظایف اصلی مرحله اول عملیات ویژه را انجام دادند - آنها پتانسیل رزمی اوکراین را به میزان قابل توجهی کاهش دادند. هدف اصلی در بخش نظامی روسیه آزادسازی دونباس بود.
در ۱۹ آوریل، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه، آغاز مرحله بعدی عملیات ویژه را اعلام کرد. وُلناواخا یک مرکز منطقه‌ای مهم استراتژیک در جنوب دونتسک، و ماریوپل بزرگترین شهر در ساحل دریای آزوف، در جمهوری خلق دونتسک آزاد شده‌اند.
به گفته وزارت دفاع روسیه، در جمهوری خلق لوهانسک، از ۲۵ مارس، ۹۳٪ از استان لوهانسک سابق، که مرزهای آن به عنوان جمهوری اعلام شده بود، آزاد شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала