حمله مسلحانه به نیروی انتظامی در خیابان طالقانی تهران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / پلیس تهران
پلیس تهران - اسپوتنیک ایران, 1920, 28.05.2022
Telegram
دقایقی پیش ۲ نفر که گفته می‌شود از ماموران فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بودند در خیابان طالقانی تهران مورد حمله ۲ فرد مسلح قرار گرفتند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، گفته می شود ۲ مأمور که از عوامل یگان ویژه فراجا بودند و یک عابر دچار مصدومیت شدند که یکی از مأموران وضعیت وخیمی دارد همچنین یک نفر از ضاربان دستگیر شده است. شرایط عادی است و منطقه تحت تدابیر امنیتی قرار دارد و از شهروندان خواسته شده تا از تردد و توقف در این منطقه عملیاتی خودداری کنند همچنین چند بازرس قضایی و انتظامی نیز در حال بررسی محل وقوع حادثه هستند.
فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران درباره حادثه خیابان طالقانی با صدور اطلاعیه ای توضیح داد و اعلام کرد در پی تجمع تعدادی از افراد مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور شخصی با سلاح کمری اقدام به تیراندازی به سمت ماموران و شهروندان کرده است که در این حادثه ۲ نفر از مامورین پلیس پایتخت بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا و صورت مجروح و جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.
براساس اطلاعیه فراجا، متهم دستگیر و بازجویی از او در حال انجام است و در حال حاضر امنیت در خیابان طالقانی و مناطق اطراف برقرار و مورد خاصی وجود ندارد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала