راهکار عجیب نخست وزیر کامبوج برای آن که دیرتر بمیرد +عکس

CC0 / Skitterphoto / Passeportپاسپورت روسیه
پاسپورت روسیه - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.05.2022
Telegram
تغییر تاریخ تولد نخست وزیر کامبوج برای دیر مردن سوژه کاربران فضای مجازی شده است.
به گزارش اسپوتنیک، هون سن، نخست وزیر کامبوج ۵ ماه پیش پس از مرگ برادر بزرگترش تصمیم گرفته است تاریخ رسمی تولد خود را به چند سال پیش تغییر دهد تا دیرتر بمیرد. او که اکنون ۷۰ سال سن دارد تصمیم گرفته سن خود را ۲۰ سال جوان‌تر کند تا روند پیری خود را به تعویق بیاندازد؛ البته برخی از رسانه‌های معتبر معتقدند علت تغییر سن تاریخ اشتباهی بوده که در شناسنامه وی درج شده است و برای اینکه او بتواند برای دوره‌های بعدی ریاست جمهوری باز هم کاندید شود تصمیم گرفته تاریخ تولد خود را جوان‌تر کند تا در دوره‌های بعدی به علت سن‌اش رد صلاحیت نشود.
هون سن در این باره گفت: "دو تاریخ تولد داشته است، یکی در ۴ آوریل ۱۹۵۱ و دیگری در ۵ اوت ۱۹۷۲، که دومی به گفته او صحیح است. او می‌گوید که خطای اداری با استفاده از تاریخ تولد نادرست مقصر بوده است.
کاربران با نظرات متفاوت و غالبا طنز و کنایه به این موضوع واکنش نشان می‌دهند. آنها عنوان می‌کنند ایده تغییر سن برای دیرتر مردن بسیار آسان، کم هزینه و بی‌دردسر است و دیگر با این ایده خلاقانه نیازی به اکسیر جوانی نخواهیم داشت. برخی از کاربران هم با کنایه عنوان می‌کنند پس با این حساب اگر ثبت احوال با تغییر سن افراد موافقت کند به زودی با جوانی جمعیت در سراسر دنیا روبرو خواهیم بود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала